Kurumsal

1990'dan beri eğitim sektörü içerisinde olan şirketimiz ilk olarak Okan Sürücü Kursu ile Balıkesir halkına hizmet vermeye başlamıştır. Kuruluşunun ilk gününden itibaren doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden kaliteli hizmet anlayışı ile en iyi eğitimi gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

Bugün itibariyle sürücü kursu alanında merkez ve ilçelerinde 8 şubesi bulunan, aynı zamanda Mesleki Yeterlilik Eğitim Merkezi (SRC -ODY-ÜDY kursları), Tehlikeli madde Taşımacılığı Kursları (SRC 5),Psikoteknik Değerlendirme Merkezi, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı (TMGD), İş Makineleri Operatörlük Belgesi Kursları  ve Okan Kampüs Kız Öğrenci Yurtları olmak üzere eğitim sektöründe faaliyetine devam etmektedir.

 

Bünyesinde 100'ün üzerinde eğitim aracı bulunan ve Karayollarında Kullanılan Tüm araçların ehliyetlerini verebilen kurs olma özelliğindedir.

Amacımız bizi tercih eden kursiyerlerimize en iyi hizmeti verebilmektir.

"Herkes İçin Bir Seçeneğimiz Var"
Amaç ve Hedefimiz
  • "Ülkemizin maddi ve manevi büyük zararlar gördüğü trafik kazalarının en aza indirilmesi konusunda kursumuz, başlattığı eğitim seferberliği ile bilinçli sürücüler yetiştirilmesine katkı sağlamaktadır."

Kursiyer Girişi

NOT: Tek kullanımlık şifreniz kayıtlı cep telefonunuza gönderilecektir.

Eğitmen Girişi

NOT: Tek kullanımlık şifreniz kayıtlı cep telefonunuza gönderilecektir.